Сенсації не сталося. Шахтар переміг у Кубку України

У фіналі Кубка України донецький Шахтар зустрічався з Інгульцем – командою, яка несподівано дійшла аж так далеко у турнірі.

З перших хвилин “гірники” заволоділи м’ячем, але деякий час нічого не могли зробити з обороною супротивника. І все ж таки у середині тайму Шахтар повів у рахунку: Тайсон дуже погано пробив з-за меж штрафного, але Тете вдалося підстрахувати свого партнера і переправити “круглого” у ворота – 1:0.

Після цього Інгулець посипався і донеччани забили ще двічі. Спочатку Тете оформив дубль після прострілу Ісмаїлі, а на останніх хвилинах першої половини зустрічі Мораес реалізував вихід сам-на-сам.

У середині другого тайму гравець Шахтаря Соломон дуже гарно переграв голкіпера Інгульця після пасу Тете, довівши рахунок до зовсім непристойного. Тільки після четвертого голу гості вирішили спробувати щастя у воріт “гірників”, але забити хоча б гол не судилося.

4:0 – сенсації не сталося, Шахтар вчетверте підряд виграв Кубок України.

Шахтар: Шевченко — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі — Алан Патрик, Маркос Антоніо — Тете (Нем, 73), Коваленко, Тайсон — Мораес (Кайоде, 62).

Інгулець: Ситников, Запорожець, Клименко (Кучеренко, 67), Мишуренко (Сичинава, 35), І. Коваленко (Соломон, 62), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 83), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

Попередження: Коваленко, Нем — Клименко, Лупашко.