Харківські борці успішно виступили на міжнародних змаганнях

У Києві проходив міжнародний турнір з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. До змагань долучилися 307 спортсменів з 23 країн світу.

У греко-римській боротьбі у вазі до 87 кг переміг харківський спортсмен Семен Новіков, здолавши співвітчизника Богдана Тихомира, а після цього – молдовського спортсмена. У фіналі він переміг Гурамі Хецуріані.

Харків‘янин Ярослав Фільчаков здобув бронзу у вазі до 82 кг. У чвертьфіналі він програв Юрію Шкрюбі із Закарпаття, який переміг на турнірі, а під час боротьби за бронзову медаль здолав харків’янина Руслана Конєва.

Також 3 місце у боротьбі вільним стилем дісталося Данилу Картавому. У півфіналі харківський спортсмен програв поляку Роберту Барау, який у підсумку виграв срібло, а під час битви за третє місце переміг вірменина Андраніка Галстяна.