Динамо не зуміло зіпсувати Шахтарю свято у Харкові

До цього матчу донецький Шахтар вже підходив у статусі чемпіона. Незважаючи на те, що чемпіонат ще не закінчився, “гірникам” вдалося забезпечити собі серйозний гандикап, який кияни би вже ніяк не відіграли. Зважаючи на це, на папері матч перетворювався на товариський. Тим не менш, це все теоретично, бо ми всі знаємо, що, коли зустрічаються ці непримиримі суперники, то тут не до люб’язностей під час поєдинку. Підтвердженням тому стали два видалення з обох сторін. Але почнемо спочатку.

Фонсека виставив резервний склад, давши можливість зіграти з перших хвилин Соломону, Тете, Фернандо і Кайоде. У складі динамівців не було замін, окрім появи Бесєдіна на позиції центрфорварда.

Кияни традиційно у Харкові виглядали впевненіше за свого суперника, взявши м’яч під контроль і здійснюючи позиційні атаки. Особлива увага приділялася правому флангу, на якому грав плеймейкер Віктор Циганков. Перший дзвіночок біля воріт П’ятова пролунав, коли Віктор перевірив голкіпера Шахтаря ударом з-за меж карного майданчика. Кияни вирішили три рази не бити у дзвін і вже з другої спроби Циганков таки відправив на антракт гравців дончан, прорвавшись по правому флангу і змусивши Фернандо порушити правила у карній зоні. Пенальті успішно реалізував герой останніх хвилин Віктор Циганков – 0:1.

Тим не менш, у кінці першого тайму динамівці залишились у меншості. Шабанов двічі не за правилами зупинив Кайоде і двічі отримав “гірчичники”, останній з яких перетворився на червону картку.

У другому таймі “гірники” зуміли відіграти один м’яч. Кайоде віддав передачу на Тете і після катастрофічного провалу в обороні киян, бразилець вибіг на побачення з Бойко, і переграв його ударом у дальній кут.

У подальшому було мало футболу, але багато карток. На 63 хвилині гри Хочолава отримав друге попередження і допоміг киянам вирівняти склади. На останніх хвилинах Шахтар міг вирвати перемогу, але Тете з метра до воріт потрапив у стійку.

1:1 – Динамо не зуміло підлити ложку дьогтю у діжку меду.