Україна обіграла США на ЧС (U-20) у Польщі

Збірна України перемогла США у першому матчі групового етапу Чемпіонату Світу з футболу (U-20) у Польщі.

Матч, що проходив у місті Бєльсько-Бяла завершився з рахунком 2:1 на користь нашої збірної, повідомляє Укрінформ. На 26 хвилині поєдинку рахунок відкрив хавбек Динамо Сергій Булеца, а на 32 хвилині паритет відновив Брендон Сарванія. На початку другого тайму ще один динамівець Денис Попов вивів нашу збірну вперед, забивши головою після розіграшу кутового.

У другому матчі групи D Нігерія розгромила Катар, з якою українці зіграють 27 травня. Таким чином Україна займає другу позицію, а на першому місці розмістилися нігерійці.

Переможці шести груп, команди, які зайняли другі місця і 4 найкращі команди, які фінішують на третьому місці пройдуть до 1/8 фіналу ЧС.