Україна (U-20) зіграла внічию з Нігерією (U-20) і вийшла в плей-оф з першого місця

У третьому поєдинку групового етапу Чемпіонату Світу (U-20) українці зустрічалися з нігерійцями. Для виходу у плей-оф з першого місця “жовто-синім” було достатньо нічиєї.

Одразу з перших хвилин африканці взяли м’яч під свій контроль, але не створювали небезпечних моментів біля воріт Луніна. З часом українці перехопили ініціативу, але до реальних загроз також не доходило.

Тим не менш, на 30 хвилині Україна відзначилась голом. Постарався Кащук, який розхитав свого опонента, подав на дальню стійку, де чергував Сікан – 0:1. Після забитого голу підопічні Петракова продовжували домінувати на полі, але не створювали моменти.

Українці мало не отримали “гол в роздягальню”, коли Нігерія отримала право пробити пенальті але Лунін був на висоті і відбив удар Тіджані. Тим не менш, у другому таймі африканці таки зрівняли рахунок: суддя знову призначив пенальті за гру Попова рукою і вже цього разу Тіджані домігся свого – 1:1.

Незважаючи на спроби нігерійців вирвати перемогу в кінці матчу, Україні таки вдалося втримати потрібний рахунок.

1:1 – українці виходять з першого місця і тепер чекають на ім’я свого суперника по 1/8 фіналу, який визначиться після матчів у групах E і F у п’ятницю.

Нігерия U-20 – Україна U-20 1:1
Голи: Тіджані, 51 (з пенальті) — Сікан, 30

Нігерія U-20: Оремаде — Рабіу, Алійю, Агбу, Утін — Офоборх, Майкл — Эффьом (Оффіа, 74), Окон, Маканджуола (Елету, 87) — Тіджані (Сор, 90+2)

Україна U-20: Лунін — Снурніцин (Корнієнко, 46), Попов, Бондар, Безкоровайний, Сафронов — Дришлюк, Чех, Кащук — Устименко (Супряга, 72), Сікан (Булеца, 46)

Попередження: Тіджані, Еффьом — Снурніцин, Попов

На 45+1 хвилині Тіджані не реалізував пенальті (воротар)