Україна (U-20) обіграла Панаму (U-20) та пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу

Юніорська збірна України (U-20) вчетверте у своїй історії подолала груповий етап чемпіонату світу, але в попередніх випадках не вдалося пройти перший раунд плей-оф.

У цьому році українцям пощастило, адже випав не найсильніший суперник – збірна Панами, яка дивом вийшла до 1/8 фіналу.

Вже на 20 хвилині поєдинку “жовто-блакитні” відкрили рахунок. Конопля віддав гарну передачу на Сікана, який з-під захисника пробив у дальній кут – 1:0. Українці продовжували створювати моменти і домінувати на полі. Через декілька хвилин після голу, Цитаїшвілі не влучив у ствір воріт з 10 метрів.

Тим не менш, в кінці першого тайму Україна забила ще двічі. Після грубої помилки молодого кіпера Панами м’яч відлетів до Попова, який відправив “круглого” у сітку – 2:0. А через 5 хвилин третій гол забив Сікан після прострілу Коноплі – 3:0.

На початку другого тайму українці пропустили, не зумівши зупинити Вокера, який прийняв м’яч на груди і пробив у кут воріт. Лунін не впорався – 3:1.

На 83 хвилині поєдинку крапку у цій грі поставив Булеца, пробивши після пасу Дришлюка – 4:1.

4:1 – Україна впевнено перемагає Панаму та крокує до чвертьфіналу турніру.

Україна (U-20) – Панама (U-20) 4:1
Голи: Сікан, 23, 45+1, Попов, 41, Булеца, 83 — Вокер, 50

Україна (U-20): Лунін – Конопля, Бондар, Попов, Безкоровайний, Корнієнко – Дришлюк, Чех – Цитаїшвіли (Кащук, 63), Сікан (Супряга, 67), Булеца (Устименко, 85).

Панама (U-20): Дімас – Р. Родрігес, Харві, Гамбоа, Трехос, Бенітес (Т.Родрігес, 72) – Вест, Вокер, Грифітс, Валанта (Маккензі, 64) – Брістан (Варгас, 46)

Попередження: Сікан, Дришлюк – Трехос