Нідерланди переграли Англію та пробилися до фіналу Ліги Націй

У другому півфінальному матчі Ліги Націй зустрічалися збірни Нідерландів та Англії. Рональд Куман випустив бойовий склад, а Гарет Саутгейт – дещо експериментальний. У складі “трьох левів” вийшли гравці, які брали участь у фіналі Ліги Чемпіонів.

Команди дуже довго придивлялися одна до одної, боючись іти в атаку. Першими могли відкривати рахунок “помаранчеві” після того, як Вейналдум віддав пас Депаю, але останній не зміг добре собі порадити з м’ячем, легко віддавши супернику.

На 30 звилині англійці відкрили рахунок у протистоянні. Де Лігт програв позиційну боротьбу Рашфорду, збивши його у карній зоні. Маркус успішно виконав пенальті – 1:0.

Після пропущеного голу голандці побігли відігруватися і навіть були близькі до цього, але після удару Бабеля та невпевненої гри Пікфорда нікого не виявилося на добиванні. На перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Нідерланди змогли відігратися лише на 73 звилині. Де Лігт виправився за помилку, вигравши боротьбу після подачі кутового і відправивши м’яч у сітку – 1:1.

Матч затягнувся аж до екстра-таймів. Підопічні Кумана не збиралися доводити гру до післяматчевих пенальті, тому почали створювати небезпечні моменти біля воріт Пікфорда. Один з таких епізодів завершився голом: Стоунз подарував “круглого” Депаю біля штрафного майданчика, а той пробив. М’яч відлетів до Промеса, який був першим на добиванні, а той влучив у Вокера, від якого і залетіло в ворота – 2:1.

А на 114 хвилині “помаранчеві” поставили крапку в матчі. Барклі помилився при передачі, віддавши пас Депаю, той відпасував Промесу, який розстріляв порожні ворота – 3:1.

3:1 – Нідерланди проходять до фіналу турніру, де зустрінуться зі збірною Португалії у неділю, 9 червня. Початок о 21:45 за київським часом.

Нідерланди – Англія 3:1
Голы: де Лігт, 73, Вокер, 97 (автогол), Промес, 114 — Рашфорд, 32

Нідерланди: Сіллессен — Думфрис, де Лігт, ван Дейк, Блінд — де Роон (ван де Беєк, 68), Ф. де Йонг (Строотман, 114), Вейналдум — Бергвейн (Преппер, 91), Депай, Бабель (Промес, 68)

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз, Магуайр, Чілвел — Райс (Аллі, 106), Делф (Хендерсон, 77), Барклі — Санчо (Лінгард, 61), Рашфорд (Кейн, 46), Стерлінг

Попередження: де Лігт, Думфріс, ван де Беєк — Кейн

попередня статтяГрецький завод, що виробляє культове молоко Vlachas, закривається
наступна статтяУкраїнці і поляки посіли останнє місце у рейтингу фінграмотності серед 30 країн ОЕСР