Україна (U-20) пробилася до півфіналу чемпіонату світу

Наші молоді хлопці продовжують вражати. Потрапляння України до чвертьфіналу вже можна вважати успіхом, але гравці на цьому вирішили не зупинятися. Цього разу “жовто-блакитні” переграли збірну Колумбії.

З перших хвилин матчу м’ячем заволоділи колумбійці, але наші гравці не боялися небезпечно огризатися та створювати небезпеку біля чужих воріт. Один з таких моментів і закінчився голом. Сікан виграв боротьбу за м’яч у Куести і голкіпера і переправив “круглого” у ворота – 0:1.

У середині тайму гра заспокоїлася, а колумбійці почали дуже грубо грати. За це вони неодноразово отримували ховті картки. На перерву команди пішли за мінімальної переваги українців.

У другому таймі не було дуже багато небезпечних моментів. Хіба що варто відзначити Цитаїшвілі, який пробивав у падінні з відскоком об газон, але м’яч пролетів вище воріт. У збірної Колумбії був лише один момент, коли Ернандес пробив мимо воріт. У кінці матчу Карбонеро награв на видалення, грубо збивши Попова.

0:1 Україна (U-20) переграє фаворита та проходить до півфіналу. Наступним суперником “жовто-блакитних” буде збірна Італії.

Колумбія U-20 — Україна U-20 0:1
Гол: Сікан, 11.

Колумбія U-20: Мієйр — Куеста, Арройо (Сандовал, 60), Цифуентес, Переа (Карбонеро, 46), Ангуло, Алварадо (Кайседо, 71), Ернандес, Синістерра, Палма, Вера.

Україна U-20: Кучерук — Конопля, Бондар, Попов (Сафронов, 87), Безкоровайний, Корнієнко — Чех, Дришлюк — Кащук (Цитаїшвіли, 46), Сікан (Супряга, 62), Булеца.

Попередження: Цифуентес, Палма, Арройо, Ангуло — Кащук, Цитаїшвіли, Безкоровайний.

Видалення: Карбонеро, 86 (прямая червона картка).