Збірна України знищила Сербію

У поєдинку відбору до ЧЄ-2020 збірна України приймала збірну Сербії. Українці відкрили рахунок вже у середині першого тайму. Караваєв прострілив, а Циганков замкнув – 1:0. На цьому Віктор не заспокоївся і вже через дві хвилини оформив дубль, сильно пробивши у верхній кут – 2:0. На перерву команди пішли за комфортної переваги “жовто-синіх”.

Другий тайм розпочався з третього голу збірної України. Цього разу Коноплянка забив, красиво змістившись в центр з правого флангу і пробивши у фірмовому стилі – 3:0. Потім відзначився Яремчук. Караваєв покатив у центр з флангу, а наш форвард пробив точно у кут воріт – 4:0.

І побиття закінчив Коноплянка, оформивши дубль у матчі. Євген знову змістився в центр і пробив у дальній кут воріт.

5:0 – Україна показала дуже красиву гру та неочікувано розгромила збірну Сербії.

Україна — Сербія 5:0
Голы: Цыганков, 26, 28, Коноплянка, 46, 75, Яремчук, 59.

Україна: П’ятов — Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко — Степаненко (Шепелєв, 72), Зінченко, Малиновський — Циганков, Яремчук (Кравець, 67), Коноплянка (Коваленко, 76).

Сербія: Дмитрович — Міленкович, Спаїч, Коларов — Тадіч, Гачинович, Максимович, Костич — Льяїч (Фейса, 60) — Прийович (Митрович, 53), Йович (Лазович, 72).

Попередження: Міленкович, Спаїч.

попередня статтяУкраїнський гравець вийшов на друге місце серед бомбардирів ЧС (U-20)
наступна статтяТорунь: Костюк у півфіналі турніру