Португалія – переможець Ліги Націй

У Порту відбувся фінальний матч Ліги Націй, у якому команда-господар Португалія зустрічалася з Нідерландами.

Команди розпочали поєдинок у стриманій манері, по черзі володіючи м’ячем, але без особливої гостроти. З часом нідерландці перехопили ініціативу, але також не створили серйозних моментів.

Поступово португальці почали бити по воротах. Особливо небезпечною була зв’язка Сілва – Фернандеш. Перший асистував, а другий пробивав по воротах. Перший тайм команди закінчили з рахунком 0:0.

Відразу після перерви голандці пішли у наступ, особливо активним був Промес, який вийшов на заміну. Тим не менш, португальці впоралися з тиском і знову заволоділи ініціативою. А незабаром і забили. Сілва отримав пас від Гедеша, повернув Гонсалу, а той сильним ударом влучив у ствір воріт Сіллессена – 1:0.

Після пропущенного гола “помаранчеві” могли зрівняти рахунок, але Патрісіу врятував у моменті, коли Депай пробивав головою. Голандці намагалися створювати моменти, але користі це не принесло.

1:0 – Португалія стає першим переможцем нового турніру – Ліги Націй.