Збірна України (U-20) пробилася у фінал чемпіонату світу

Молодіжна збірна України зробила ще один крок до перемоги на чемпіонаті світу, обігравши Італію.

У самому матчі було дуже багато боротьби, але мало роботи для воротарів обох команд. По-справжньому гаряче біля воріт італійців було в кінці першого тайму, коли Корнієнко дуже небезпечно виконував стандарт недалеко від карної зони, але український гравець перекинув і стінку, і ворота.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

А у другому таймі українці забили: Конопля пройшов по флангу, Супряга стягнув захисників на себе, а Булеца після прострілу відправив сферу у ворота – 1:0. Через 7 хвилин “жовто-блакитні” могли подвоювати рахунок, але Супряга не зумів реалізувати вихід віч-на-віч.

На 80 хвилині Попов отримав друге попередження і залишив нашу збірну у меншості.

Кінець матчу мало не обернувся для України катастрофою, бо італійці зуміли забити. Але арбітр після перегляду відеоповтору побачив фол у нападі і не зарахував взяття воріт.

Таким чином, українцям вдалося втриматись і “жовто-блакитна дружина” пробилася до фіналу чемпіонату світу. Україна зіграє з переможцем матчу Еквадор – Південна Корея. Як би цей фінал не закінчився, але наші гравці вже створили неможливе і вони вже переможці. Нашим гравцям та тренерському штабу можна тільки стоячи поаплодувати. Молодці!

Україна U-20 – Італія U-20 1:0
Гол: Булеца, 65

Україна: Лунін – Конопля, Безкоровайний, Бондар, Попов, Корнієнко – Чех (Хахльов, 69), Дришлюк, Кащук, Булеца (Сафронов, 83) – Сікан (Супряга, 63).

Італія: Пліццарі – Габбіа, Дель Прато, Раньєрі, Еспозито (Капоне, 73) – Фраттезі (Альберіко, 46), Пеллегріні, Белланова, Тріпальделлі (Олів’єрі, 84) – Пінамонті, Скамакка.

Попередження: Сікан, Попов – Раньєрі.

Видалення: Попов, 80.