Україна (U-20) – чемпіон світу!

Так, це не сон! Збірна України вперше у своїй історії виграла чемпіонат світу. До цього “жовто-блакитним” вдалося лише дійти до 1/8 фіналу цього турніру.

Вже сам прохід до фіналу можна було вважати героїзмом, шаленою перемогою. Нам ще ніколи не вдавалося так далеко зайти. Але в цьому році Олександр Петраков зумів зібрати феноменальну команду. У цієї збірної дійсно видно майбутнє. Напевно, під час матчу з Південною Кореєю на стадіоні у Лодзі було немало скаутів з європейських клубів, які робили собі нотатки та ретельно слідкували за грою молодих українців.

У стартовому складі “жовто-блакитних” на позиції форварда, як не дивно, вийшов динамівець Супряга, а не головний страйкер Сікан. Також на полі з’явився Цитаішвілі, а замість Попова вийшов Сафронов.

Корейці з перших хвилин пішли в масований наступ. В одному з моментів Безкоровайний у карній зоні збив свого візаві і суддя призначив пенальті. Лі Кан Їн переграв Андрія Луніна – 0:1. Українці грали просто, більше лонгболами і це принесло свої дивіденди. За 10 хвилин до перерви Супряга зумів зреагувати на відскок у штрафному і відправив м’яч у кут – 1:1.

Другий тайм розпочався з небезпечних атак корейців, але, на щастя, безуспішних. Проте успішною стала одна з наших контратак. Конопля чудово протягнув м’яч по флангу і віддав розрізний пас на Супрягу між двох суперників. Динамівець оббіг своїх опонентів, вискочив сам-на-сам з кіпером і оформив дубль – 2:1. Після голу українці ще провели ряд гострих контратак.

Найгарячіше біля наших воріт було ближче до кінця поєдинку. Корейці розіграли кутовий, який завершився ударом головою, але наш Андрій Лунін продемонстрував чудасію реакції і перевів сферу в поперечку.

Всі питання про переможця матчу зняв Цитаішвілі на останній хвилині основного часу, пртягнувши м’яч з центра поля і здорово пробивши у ворота – 3:1.

3:1 – Ми чемпіони і єдиний висновок, який напрошується після цього матчу – це: “чемпіони, чемпіони, олє-олє-олєєєєєє!” Молодці, хлопці!