Київське Динамо – володар Суперкубка-2019!

В Одесі у традиційному Ель Класіко зустрічалися київське Динамо та донецький Шахтар.

З перших хвилин “гірняки” побігли вперед, створюючи дуже небезпечні моменти. Вже на п’ятій хвилині матчу Марлос міг відкривати рахунок після того, як йому на рівному місці подарував м’яч гравець киян Миколенко. Але тоді виручив Денис Бойко.

Взагалі воротар Динамо блискуче провів поєдинок. Протягом першої 45-хвилинки Денис неодноразово рятував “біло-синю дружину”.

Динамівці оговтались лише всередині першого тайму і теж почали створювати загрозу. Реальний гольовий момент був у киян на 27 хвилині, коли Вербич вирвався на ударну позицію у штрафному “гірняків”, але суперник заблокував удар. Все йшло до 0:0 у першому таймі, але не так сталося, як гадалося.

На останній хвилині першої половини зустрічі Алан Патрик виявився першим на добиванні і пробив точно у дальній кут.

У другому таймі обидві команди збавили оберти. Шахтар контролював гру, а Динамо було абсолютно безпорадне. Атаки були дуже повільні, не було видно чітких дій, за рахунок яких можна було б забити.

Тим не менш, у кінці матчу “біло-сині” зуміли зібратися та спершу відквитати один гол, а потім і вирвати перемогу. Спочатку постарався Микита Бурда, який виграв боротьбу на другому поверсі та відправив м’яч у ворота. От любить Микита забивати важливі м’ячі! А вже за декілька хвилин кияни забили переможний гол. Гармаш отримав “круглого” з глибини і відправив м’яч точно у дальній кут.

2:1 – Динамо зуміло переламати хід зустрічі і вдруге поспіль стало переможцем Суперкубку України.

Динамо — Шахтар 2:1
Гол: Бурда, 80, Гармаш, 83 — Алан Патрик, 45+2

Динамо: Бойко – Кенджьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелев, Гармаш, Буяльський – Караваєв (Де Пена, 68), Вербич (Цитаішвілі, 74) – Бесєдін.

Шахтар: Пятов – Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі – Степаненко – Соломон (Тете, 66), Марлос, Алан Патрик (Дентіньо, 87), Тайсон — Мораес.

Попередження: Буяльський, Кадар — Хочолава

попередня статтяТуреччина планує провести дослідження на південь від грецького острова Родос і Кастелорізо