Динамо поступилося Брюгге на виїзді, але зберегло шанси на прохід у наступний тур Ліги Чемпіонів

У 3 раунді кваліфікації Ліги Чемпіонів зустрілися бельгійський Брюгге та київське Динамо. “Біло-сині” дуже жваво розпочали поєдинок, влаштувавши серйозний пресинг, чим приголомшили господарів поля. Найбільшу небезпеку кияни створили завдяки Артему Бесєдіну, який прибравши захисника, вирвався сам-на-сам з Міньоле, але не зумів того переграти.

Тим не менш, у другій половині першого тайму бельгійці увімкнулися у гру. Перший дзвіночок був, коли Соболь видав м’яч просто на голову Тау, але Бойко виручив. Але на 36 хвилині гри після атаки господарів поля, Караваєв, намагаючись відібрати м’яч у Рітса, порушив правила у власному штрафному. Пенальті холоднокровно реалізував Ванакен.

У другому таймі кияни знову почали намагатися володіти м’ячем та створювати моменти. Вийшли свіжі Циганков та Родрігес. Тим не менш, киянам так і не вдалося вскрити оборону суперника.

1:0 – Ненайкраща гра Динамо, але шанси на прохід далі залишаються і все буде вирішуватися в Києві.

Брюгге – Динамо 1:0
Гол: Ванакен, 37 (з пенальті)

Брюгге: Міньоле — Мата, Митрович, Делі, Соболь — Вормер, Рітс, Ванакен — Тау, Окереке, Бонавентуре (Схрейверс, 63)

Динамо: Бойко — Кенджьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Сидорчук, Буяльський — Караваєв (Циганков, 46), Гармаш, Вербич (Де Пена, 64) — Бесєдін (Родрігес, 46)

Попередження: Делі, Бонавентуре — Гармаш, Кенджьора, Родрігес, Сидорчук

попередня статтяПоліцейська операція по боротьбі з наркоторговцями в центрі Афін
наступна статтяГрецька сторона організували насичений табірний день для 49 дітей