Київське Динамо не зуміло зломити спротив Брюгге та припиняє боротьбу за Лігу Чемпіонів

Перший матч у Бельгії завершився мінімального перемогою Брюгге (1:0), тому киянам дуже треба було забивати та перемагати. Відзначимо, що Динамо до цього ще й Шахтарю у Києві програло, тому треба було покращити свій ненайліпший настрій проходом у наступний етап Ліги Чемпіонів.

Олександр Хацкевич відразу кинув у бій новачка Жерсона Родрігеса, який забив Шахтарю. Відзначимо також появу у центрі Андрієвського.

Кияни з перших секунд кинулися у бій і вже в дебюті поєдинку відзначилися голом: Миколенко пробіг по флангу та віддав пас не на набігаючих Циганкова та Жерсона, а на Буяльського, який зробив крок назад, пошивши у дурні захисників. Віталій майстерно завершив епізод забитим голом – 1:0. За декілька хвилин Брюгге мало не забив вдруге, але Бойко врятував після дальнього пострілу Тау.

Тим не менш, не довго Україна тішилися за “біло-синіх”. Ближче до завершення першої половини зустрічі гості відзначилися з кутового. Бурда програв другий поверх Делі, який головою переправив м’яч у сітку – 1:1. У цей час у Києві йшла неймовірна злива, яка ще більше ускладнювала життя гравцям обох команд.

Хотілося б окремо відзначити, що динамівці дуже багато помилялися, робили дуже багато обрізок і часто при контрвипадах ухвалювали неправильні рішення, які приводили до буксування атак.

У другому таймі замість Андрієвського на полі з’явився Де Пена. У наступну сорокоп’ятихвилинку “біло-сині” знову почали тероризувати оборону суперника. Спочатку Шепелєв розстрілював Міньоле з близької відстані, але екс-гравець Ліверпуля потягнув цей удар. Тим не менш, він вже ніяк не міг собі порадити, коли Вербіч влучив у стійку, а той самий Шепелєв переправив м’яч у порожні ворота.

Майже весь другий тайм пройшов під контролем киян, але все одно, динамівці помилялися, не могли використати свої моменти. На 84 хвилині хорватський арбітр вилучив з поля Микиту Бурду, показавши друге попередження. А двома хвилинами пізніше не дограв поєдинок Тау, який також був видалений.

Наприкінці матчу почалося справжнє футбольне божевілля. Спочатку бельгійці зрівняли рахунок, зробивши 2:2. Голом відзначився Вормер, якому скотили під удар. Потім динамівці вже у компенсований час, завдяки автоголу Мехеле, який зрізав у свої ворота, знову вийшли вперед. І все-таки крапку поставив Брюгге. Чергова помилка захисту, а скоріше, відсутність захисту Києва призвела до виходу сам-на-сам Опенди, який вивів свою команду у наступний етап кваліфікації Ліги Чемпіонів.

3:3 – Динамо укотре не проходить у Лігу Чемпіонів та буде пробувати свої сили у Лізі Європи, і вкотре виникає класичне запитання: “Доколє?”