Динамо не змогло перемогти Копенгаген на НСК Олімпійському

На НСК Олімпійському в рамах 3 туру групового раунду Ліги Європи зустрічалися київське Динамо та датський Копенгаген.

Динамо розпочало матч дуже невпевнено. Вже на другій хвилині поєдинку кияни були змушені витягувати м’яч з власних воріт – Бущан припустився помилки під час спроби винести сферу зі свого штрафного та вибив просто на ногу гравця Копенгагена.

Кияни спробували відігратися, але насправді вбивчих моментів не змогли створити. А от датські гравці могли забити ще один гол. Спочатку Бущан витягнув м’яч з дев’ятки після удару головою Нельссона, а потім парирував вистріл з лівого кута воротарської від Сантоса.

Другий тайм розпочався з атак динамівців, які успішно втілили тренерські задуми. Артем Шабанов після подачі Циганкова головою пробив без шансів для Йонссена.

В принципі, на цьому вся небезпека біля воріт Копенгагена і закінчилась. Датчани створили декілька потенційно небезпечних моментів, але рахунок вже до кінця матчу не змінився.

1:1 – Динамо продовжує засмучувати своїх вболівальників неякісною грою та ненайкращими результатами.

Динамо — Копенгаген 1:1
Голи: Шабанов, 53 — Сотиріу, 2

Динамо: Бущан — Кенджьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Шепелєв, Сидорчук, Вербич — Циганков, Бесєдін, Де Пена (Гармаш, 80).

Копенгаген: Йонссон — Бартолец, Папаяннопулос, Нельссон, Овьєдо — Стаге, Зека, Фішер (Томсен, 74) — Сантос (Бенднтер, 89), Сотиріу, Фальк (Варела, 87).

Попередження: Сидорчук, Вербич, Кенджьора, Бесєдін — Стаге, Бартолец.