Динамо перемогло Шахтар в 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕО)

Динамо перемогло Шахтар в 1/8 фіналу Кубка України

Київське Динамо та донецький Шахтар у столиці України зустрічалися у рамах кубкового протистояння. Українське “класичне” у Кубку відбулося на дуже ранньому етапі – на 1/8 фіналу.

Динамо з перших хвилин пішло в атаку і вже на другій хвилині Пятов був змушений рятувати “гірників” після вистрілу під дальню стійку Вербича. Після цього Степаненко примудрився заробити жовту картку за дуже грубий підкат ззаду. Сидорчуку навіть довелося рятувати Тараса від розлючених динамівців.

А потім Динамо повело у рахунку. Відбулося щось неймовірне. Сидорчук пробив гарматою з метрів 30 і по шаленій траєкторії м’яч потрапив у сітку воріт. Пятов лише заворожено спостерігав за цим.

Після цього “гірники” почали огризатися, але до гола не доходило, захисники Динамо діяли надійно. Але в кінці матчу все докорінно змінилося. Шепелєв здійснив дуже жорсткий підкат на Тайсоні та отримав пряму червону картку. А потім на останніх доданих до другого тайму хвилинах Степаненко зрівняв рахунок. М’яч відскочив до Тараса після атаки Шахтаря, який відмінно пробив у лівий кут воріт. Це означало, що нас чекають додаткові 30 хвилин матчу.

У перші же хвилини овертайму Степаненко заробив вилучення, отримавши другу жовту картку. Після цього Динамо знову пішло у наступ і забило завдяки відмінному удару головою Попова.

2:1 – Динамо залишає Шахтар за бортом розіграшу Кубка України, показавши одну з найсильніших ігор при Михайліченко.

Динамо — Шахтар 2:1
Голи: Сидорчук, 22, Попов, 109 — Степаненко, 90+2

Динамо: Бущан — Кенджьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Шепелєв, Сидорчук — Караваєв, Циганков, Вербич (Де Пена, 103) — Бесєдін (Гармаш, 90+3).

Шахтар: Пятов — Болбат (Додо, 53), Кривцов (Хочолава, 46), Матвієнко, Ісмаілі — Коваленко, Степаненко — Марлос (Маркос Антоніо, 100), Тайсон, Коноплянка (Дентіньо, 73) — Мораес.

Попередження: Кенджьора, Миколенко, Сидорчук, Де Пена, Шабанов — Степаненко, Коваленко, Дентіньо, Тайсон

На 89 хвилині був вилучений Володимир Шепелєв за грубий фол (Динамо).

На 94 хвилині був вилучений Тарас Степаненко (Шахтар) (повторне попередження).