Динамо знову зіграло унічию з Копенгагеном

У Данії в рамах 4 туру Ліги Європи зустрічалися Копенгаген та київське Динамо. У обох команд до матчу було по 5 очок, але данці посідали 1 позицію за рахунок виїздного голу, який вони забили у Києві (1:1).

Поєдинок розпочався дуже неприємно для українських вболівальників. Вже на 4 хвилині матчу після подачі Бенгтсона Бущан не втримав м’яч у руках і Стаге переправив “круглого” у ворота Динамо – 1:0.

Майже відразу кияни могли відіграти пропущений гол. У карній зоні м’яч потрапив у руку Зеке, коли той намагався заблокувати підкатом простріл Караваєва. Вирок виконувати взявся Циганков, але з його ударом впорався Йонссен.

Динамо дуже багато било по воротах, особливо з дальньої дистанції, однак перша половина зустрічі завершилась з рахунком 1:1.

У другому таймі кияни таки відігралися. Вербич та Циганков розіграли класну комбінацію на підступах до штрафного Копенгагена і словенець завершив атаку точним ударом у правий нижній кут.

1:1 – знову не той результат, який би хотілося бачити українським вболівальникам.

Копенгаген — Динамо 1:1
Голи: Стаге, 4 — Вербич, 70

На 15 хвилині Віктор Циганков не реалізував пенальті (голкіпер).

Копенгаген: Юнссон — Варела, Папаяннопулос, Нельссон, Бенгтссон (Бартолец, 69) — Стаге, Зека, Фішер (Томсен, 82) — Сантос, Сотиріу, Фальк (Дарамі, 55).

Динамо: Бущан — Кенджьора, Попов, Шабанов, Миколенко — Караваєв, Сидорчук, Шепелєв — Циганков, Бесєдин, Вербич (Де Пена, 88).

Попередження: Зека, Сантос, Нельсон — Шабанов.