Україна вирвала перемогу в матчі зі збірною Естонії

Украина - Эстония

Збірна України зустрічалася в Запоріжжі з Естонію в рамах товариської зустрічі. Оскільки “жовто-блакитні” вже вирішили свої завдання з виходом на Євро-2020, то наступний матч з Сербією в рамах кваліфікації також буде фактично товариським.

Головний тренер українців Андрій Шевченко вирішив перетасувати склад, щоб перевірити нових виконавців, які отримують менше ігрового часу. Але незважаючи на те, що склад був експериментальним, “жовто-блакитні” вже з перших хвилин почали загрожувати воротам Ігонена. Відтак, вже на 5 хвилині матчу Бесєдін міг забивати головою після навісу Болбата, якому до цього красиво залишив м’яч Ярмоленко, але голкіпер гостей дістав сферу з-попід поперечки.

Більше у першому таймі не було дуже гострих моментів. Але статистика говорила досить красномовно: у України 10 ударів по воротах, а у Естонії – 0.

Відразу по перерві дебютував за національну збірну перспективний опорник луганської Зорі Іванісеня. Також вийшли Шабанов, Буяльський та Безус.

У другому таймі дуже багато працював Андрій Ярмоленко, який всіма силами намагався створювати небезпеку. Андрій сам пробивав своєю коронною лівою, викручуючи у дальній кут, але кіпер естонців впорався з цим ударом. А яку класну передачу віддав Ярмоленко на Соболя, змістившись в центр та викрутивши м’яч так, що захисник збірної України фактично виходив віч-на-віч з Ігоненом. Але Соболь розгубився і зіпсував момент.

Час ішов, а голів так і не було. Вже починало здаватися, що матч так і завершиться, але доля розпорядилася інакше. На 90+2 хвилині матчу Безус заробив штрафний удар, і сам його і реалізував. М’яч зачепив суперника та потрапив у ствір без шансів для голкіпера – 1:0. Фактично за кілька секунд пролунав фінальний свисток.

1:0 – збірна України в експериментальному складі вириває перемогу над Естонією у товариській зустрічі, показавши при цьому солідний рівень футболу.

Україна — Естонія 1:0
Гол: Безус, 90+2

Україна: Лунін — Болбат, Пластун, Матвієнко (Шабанов, 46), Соболь — Шахов (Шепелєв, 76), Сидорчук (Иванісеня, 46), Коваленко (Буяльський, 46) — Ярмоленко (Швед, 66), Бесєдін, Циганков (Безус, 46)

Естонія: Ігонен — Камс (Теністе, 46), Баранов, Кууск, Пікк — Айнсалу (Антонов, 63), Крейда, Кайт (Васильєв, 731) — Пурі (Калласте, 83), Аньєр (Сорга, 71), Ліівак (Зєньов, 63)

Попередження: Соболь — Кайт, Баранов, Зєньов