Українська збірна здобула четверте “золото” на Паралімпіаді-2022

Українська спортсменка Оксана Шишкова (виступає у класі для людей з порушенням зору) стала дворазовою чемпіонкою Паралімпійських ігор-2022. Параатлетка з Харкова здобула своє перше “золото” в біатлоні на спринтерській дистанції, а тепер додала до нього ще одне “золото” в лижних перегонах на найдовшій 15-кілометровій дистанції.

Для Шишкової це уже дванадцята медаль в кар’єрі на Паралімпіадах і четверта “золота”. Саме на довгій дистанції в лижних перегонах спортсменка у 2018 році здобула “срібло”.

“Коли я йшла на дистанцію, пам’ятала, що мій батько пішов на фронт – захищати рідний Харків. Я харків’янка. Буду захищати свою Батьківщину тут на біатлонній трасі”, – зазначила Шишкова після вручення першої золотої медалі.

Крім українки, медалі здобули дві німкені – Лінн Казмар та Леоні Марія Волтер. Так само виглядав п’єдестал і на спринтерській біатлонній гонці.

Станом на 7 березня Україна посідає друге місце у медальному заліку (чотири – золоті, три – срібні, одна – бронзова) після Китаю.

попередня статтяПольща створить фонд на $1.75 млрд для допомоги біженцям з України