Не оцінили: у Нідерландах фанатка вибігла голою на поле під час гри – клуб поскаржився

У Нідерландах під час матчу фанатка вибігла на поле повністю оголена.

Після цього інциденту футбольний клуб «Вербурх» звинуватив дівчину в поразці команди у матчі з «Капелле» (2:4).

Як зазначив «Вербурх», після вистави, яку в середині першого тайму влаштувала дівчина, футболісти так і не змогли повернутися до думок до гри, і саме з цієї причини пропустили чотири м’ячі.

В Нидерландах клуб обвинил в поражении девушку, которая голой выбежала на  поле (ВИДЕО) (21 декабря 2022 г.) — Динамо Киев от Шурика

«Коли настала 25 хвилина матчу, раптово на поле вибігла гола фанатка «Вербурха», щоб показати свою підтримку (та інтимні місця) футболістам та вболівальникам. Результати виявилися невтішними: задивившись на виставу цієї хтивої дами, ми були покарані, і перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь суперника. Поки футболісти збиралися з думками та усвідомлювали те, що сталося, у другому таймі команда пропустила ще тричі», – йдеться у повідомленні «Вербурха» на сторінці клубу у соціальній мережі Instagram.